F.I.N.A.L.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pact Supply Network Agent -cz-

2 posters

Goto down

Pact Supply Network Agent -cz- Empty Pact Supply Network Agent -cz-

Příspěvek  Martinus.1769 30/11/2017, 23:16

Díky za všechny návody na tomto fóru, když jsem před rokem začínal hrát, hodně jsem to využil smile A návod na Mawdrey jsem využil minulý týden laugh Taky bych teda přispěl, třeba návodem na Pact Supply Network Agent. Pár měsíců po začátku hraní se mi nahromadilo přes milion karmy a hledal jsem pro to nějaké využití - přes Pact Supply Network Agent lze karmu převést  na materiál a ten následně prodat za goldy.
Pro přístup k prodejcům je nutné vlastnit Heart of Thorns a mít odemknutou mastery Supply Line Management. Prodejců je celkem 6, jejich pozice se každý den mění. Každý den je můžete oběhnout a koupit si od nich jednu věc. Pozici lze zjistit zde, v tabulce Locations. Bez mountů bylo jejich obíhání občas otravné, ale s mounty už je to na pár minut.
Nejzajímavější co prodávají je Pact Scout's Mapping Materials, já tomu říkám lístečky smile Jeden stojí 5250 karmy, za den jich tedy můžete získat 6 a bude to stát 31500 karmy. Ty pak můžete zkonzumovat na nějaké mapě a každý týden se mění materiál, co z těch map padá. Který to zrovna je lze zjistit zde. Nejlepší na profit je většinou mapa Frostgorge Sound ve druhém týdnu. Normální profit za tuto mapu je okolo 28 zlaťáků, Grif ty ceny trochu stáhl dolů smile Abyste získali komplet profit za mapu, je potřeba na ni jít a zkonzumovat 40 lístečků (jeden lístek dá 200 bodů, na mapu je potřeba 8000 bodů), dá se to opakovat, dokud máte ty lístky. Za to vám napadá materiál, ten pak lze schovat do skladu nebo ho prodat.
Profit lze zvýšit, když si v Guild Hale dáte v hospodě nápoj na Map Bonus Boost.

Trochu počítání:
Na jednu mapu je potřeba je 40 lístečků, což je 210 000 karmy. Za to lze získat okolo 28 zlaťáků. Jeden lístek je tedy zhruba 0,7 goldu a za den lze takto získat 4,2 goldu, což je docela dost.
1000 karmy má hodnotu zhruba 0,1333 goldu (28/210)
Pact Supply Network Agent prodávají i recepty. Za jeden recept dáte 25200 karmy, tedy zhruba 3.35 goldu, docela drahota  smile Pokud chcete recept, který není Account Bound, určitě ho nekupujte za karmu,ale z trading postu. Je to tam podstatně levnější, v přepočtu na goldy. Důvod je ten, že z tohodle padají náhodné recepty a pokud někomu padne ten, co už zná, tak ho prodá pod cenou.

Jak lze zvýšit zisk karmy lze zjistit zde, dole je tabulka Maximizing karma gain. Já jedu denně Tequatla, což dá okolo 14 000 karmy, do home instance lze koupit tohle, což dá každý den 1500 karmy za daily. V LWS3 je dost daily, co se dají udělat rychle, za každý 1500 karmy. Na 3 mapách LWS3 (Ember Bay, Bitterfrost Frontier a Siren's Landing) se dá koupit Karmic Retribution, z mobek pak padá karma. Je to sice docela drahý, ale určitě se to vyplatí.


Naposledy upravil Martinus.1769 dne 1/12/2017, 09:43, celkově upraveno 3 krát

Martinus.1769
deer
deer


Návrat nahoru Goto down

Pact Supply Network Agent -cz- Empty Re: Pact Supply Network Agent -cz-

Příspěvek  koffein 1/12/2017, 08:26

Jen doplněk k tomu, která mapa má největší profit: samozřejmě se to může měnit podle aktuálních cen, Frostgorge Sound je, pravda, jasný leader, ale nějakou dobu bylo lepší to využívat např. i ve Fireheart Rise. Ale konkrétně:

Tato stránka na wiki ukáže map bonus na libovolné mapě (central Tyria) v cyklu 8 týdnů;
a tato stránka na wiki ukáže tabulku map podle aktuálního výdělku z bonusů.
koffein
koffein
bear
bear


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru